Yandex Toloka İle Para Kazanma

İş Fikirleri Semih Buzgan 1.705 views

Yandex Toloka, Yandex firması tarafından kullanıcılarına sunulan bir para kazanma yoludur. Kayıt olduğunuz zaman Toloka panelinizde bazı görevler olur. Bu görevleri yaparsınız ve bittikçe daha başka görevler gelir. Bu görevler çok basittir. Ekran sağ ve sol olarak ikiye bölünür ve farklı internet sayfaları gösterilir. Size seçenekler sunulur, sağ, sol, ikisi de değil yada görüntüleme hatası şeklinde. Siz bunlardan birisini seçer ve sağ alt taraftaki devam düğmesine basarak sonraki ekrana dönersiniz. Görevler genellikle 1-2 dakika sürmektedir ve minimum görev ücreti benim gördüğüm kadarıyla 0,02$’dır. Siz görevleri tamamladıkça ücretlerde artmaktadır.

Yandex Toloka ile para kazanmak istiyorsanız ilk olarak https://toloka.yandex.com.tr/ adresine girerek kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt esnasında sizden cep telefonu ile onay istendiği için numaranızı doğru girmelisiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi de doğru girmeniz önemlidir aksi durumda ödeme alamazsınız. Kayıttan sonra size aşağıdaki metin gelecek ve tamam dediğiniz zaman Yandex Toloka ile para kazanmaya başlayacaksınız.

Yandex Toloka İle Para Kazanmak

  • Bir görev seçerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Görevler, karmaşık ve çok faktörlü algoritma tarafından belirlenecektir. Siz görevlerinizi başarıyla tamamladıkça sizin için daha fazla görev aktif hale gelecektir.
  • Unutmayın; görevleri tamamlamak için otomatik yazılımlar veya eklentiler kullanamazsınız. Bu tür uygulamaları kullanmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde hesabınız yasaklanacaktır.
  • Kazandığınız paraları Yandex.Money veya PayPal ödeme sistemleri aracılığıyla alabilirsiniz. Elektronik cüzdanınız doğrulanmalı ve siz de 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Ülkenizin elektronik ödeme sistemlerine izin verdiğinden emin olun. Ukrayna’daki kullanıcılar PrivatBank aracılığıyla da ödeme alabilirler.
  • Yardıma ihtiyacınız olduğunda lütfen toloka@support.yandex.com adresine e-posta gönderin. Ayrıca diğer Toloka kullanıcılarıyla resmi Toloka forumu veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bol şanslar!

İlginizi Çekebilir:  En Güvenilir Online Para Kazanma Yolları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir