Xticaret İle İnternetten Para Kazanma Yolları

Girişimcilik Semih Buzgan 986 views

Önceki bazı yazılarımızda bahsettiğimiz satış ortaklığı konusunu eminim hatırlıyorsunuzdur. Xticaret firması satış ortaklığı sistemi ile çalışan Türkiye’nin en köklü ve belkide bir numaralı firmasıdır. Size tavsiyem bu yazımızı okumadan önce sitemizdeki satış ortaklığı ile ilgili diğer yazıları okumanız ve sonra bu yazıya geçmenizdir.

Xticaret sitesi 2009 yılında tam olarak faaliyete başlamıştır. İlk başladığı zamanlar 1-2 ürün bulunan sistemde şu anda yüzlerce farklı kategoride ürün bulunmaktadır. Tamamen satış ortaklığı sistemi ile çalışmaktadır. Yani ürün sahipleri siteye kayıt olur ve ürünlerini eklerler. Bizim gibi internetten para kazanmak isteyenlerde sisteme kayıt olup bu ürünlerle ilgili bize ait olan satış linkini alırız. Bu linkleri sitelerimizde, sosyal medyada veya reklam yolu ile paylaşırız. Satış olduğu zaman da yüksek yüzdeli komisyonları hak ederiz. Xticaret sistemindeki ürünlerin komisyon yüzdeleri ortalama %50 civarındadır. Yani 100 TL’lik bir ürün sattırdığınız zaman 50 TL komisyon hak edersiniz.

Xticaret ile para kazanmaya başladığınız zaman vergi ve muhasebe gibi işlemlerle de siz uğraşmazsınız. Xticaret ödeme döneminizde stopaj ve gelir vergisini keserek size ödemeyi o şekilde yapar. Daha sonra sizden kesilen bu rakamlar devlete sizin adınıza ödenip makbuzu size panelinizden iletilir. Eğer internetten para kazanma yolları hakkında bir arayış içerisindeyseniz ilk olarak incelemeniz ve kayıt olup çalışmaya başlamanız gereken site Xticaret’tir.

Xticaret ile internetten para kazanma hakkındaki tüm sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa zaman da size geri dönüş yapacaktır. Ayrıca bu firma ile çalışan arkadaşlarla görüş ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok seviniriz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Ek İş Ne Yapabilirim?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir