Sosyal Medya İle Para Kazanma Yolları

İş Fikirleri Semih Buzgan 890 views

Son iki üç yıldır çok revaçta olan sosyal medya uzmanlığı veya danışmanlığı ile binlerce insan para kazanmaktadır. Sadece uzmanlık veya danışmanlığa gerek yok, sıradan bir sosyal medya kullanıcısıysanız da para kazanma imkanınız vardır. Gelin şimdi bir kaç kazanç yolunu birlikte inceleyelim.

İlk olarak Twitter hesabı kasabilirsiniz. Açacağınız bir Twitter hesabını takibe takip yöntemi ile binlerce takipçili bir hesap haline getirmeniz 1 ayınızı almayacaktır. Yeterli seviyede takipçiye ulaştığı zaman(bu rakam genelde minimum 10bin’dir) bu hesabı satabilirsiniz. Twitter hesap satma şeklinde arama yaparsanız pek çok satış sitesi bulabilirsiniz.

Bir diğer kazanç yolu da yüksek takipçili hale getirdiğiniz bir hesaptan reklam Tweetleri atarak kazançtır. Pek çok firma bu tür hesaplara atılacak Tweetleri verirler ve karşılığında hesap sahibine ödeme yaparlar.

Bir diğer sosyal medyadan para kazanma yolu ise Facebook reklamlarıdır. Sitemizdeki diğer yazıları incelerseniz pek çok satış ortaklığı sistemi ile ilgili yazı bulacaksınız. Bu sistemle elde edeceğiniz linkleri Facebook üzerinden reklam vererek kazanca dönüştürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Yaşam Koçluğu Yaparak Kazanma

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir