Samsun İlinde Yapılacak Ek İşler 2016

Ek İş Semih Buzgan 778 views

Samsun’da ev hanımları veya zamanının çoğunu evde geçiren herkes, elinden iş gelen herkes lütfen yazımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Ek gelire artık çoğu kişinin ihtiyacı var. Artık insanlar hem kendi işlerini yapıyorlar, hem de başta bir yerden daha ek gelir elde etmeye çalışıyorlar. Ya da eşler bu konuda her zaman ki gibi ev giderleri adına ek gelir sağlamaya çalışıyorlar. Samsun ek iş olanaklarını bu yüzden sizlerle paylaşıyor olacağız. Öncelikle Samsun ilinde boncuk ile elbiselere ve abiye kıyafetlere işleme yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda ev hanımlarının her ay düzenlediği günler vardır. Bu günlerde en az neredeyse 10 kişi olur. Kendinize bir ekip kurarak toptan işler alabilirsiniz. Bu sayede çevrenizdeki arkadaşlarınıza da katkı sağlamış olursunuz. Konu ile alakalı birçok iş ilanı bulabilmeniz mümkün. Bu konuda birçok esnaf ve moda evi ile de görüşebilirsiniz. Her kadın neredeyse kendi evinin terzisi durumundadır. eşinin ya da çocuğunun her sorununda ellerinde iğne iplik ile koşarlar. Tabii ki unutmamamız gereken en önemli detay ise çocuklara hazırlanan çeyizlerdir.

Birçok çeyiz firması, bünyesinde kadınları çalıştırır. Kadınların aktif rol oynadığı çeyizlik ürünlerin yapımında, Samsun iş ilanı olarak çok fazla kişi aramaktadır. Bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız muhakkak bir çeyiz firması ile görüşmelisiniz. Dikiş ve nakış yaparak, örgü örerek beklemediğiniz paraları kazanabilir, çocuğunuzun geleceği için para biriktirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Batman Ek İş Fırsatları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir