Örgü Örerek Nasıl Para Kazanılır?

İş Fikirleri Semih Buzgan 1.320 views

Evde örgü örerek para kazanmak ister misiniz? Evde boş vakitlerinizde örgü örerek vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Sanayi devrimi ile birlikte her şey makineleşmeye başladı. Makineleşme ile birlikte el emeği göz nuru ürünlere rağbet azaldı. Hangi mağazaya gitseniz makine ürünleri ile karşılaşıyorsunuz. Ancak el örgüsü tutkunları da yok değil.

Örgü örerek milyarlar kazanamazsınız. Ancak düzenli bir şekilde ördüğünüz zaman iyi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Çevrenizde tanındığınız zaman siparişleriniz de çoğalacaktır. Geleneklerine bağlı olan aileler çocuklarını evlendirirken çeyiz yaparlar. Siz elde örgü ören bir insan olarak bu çeyiz sandıklarına çeşit çeşit patik örebilirsiniz. Bebekler için yelek örebilirsiniz. Gelin kızlar için gelin yeleği örebilirsiniz.

Sizde örgü örerek para kazanmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır.

Alanınızla ilgili yenilikleri takip edin. Her gün değişen dünyada her alanda bir sürü yeniliklerle karşılaşıyoruz. Örgü örüyorsanız her ay düzenli olarak örgü dergisi satın alın. Yeni çıkan modeller ile bebek yelekleri, bereler, atkılar, şapkalar, hırkalar, yelekler örebilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri sosyal medyada paylaşın. Farklı tasarımlarınız varsa bunları mutlaka sosyal medyada paylaşın. Ördüğünüz örgüleri yakınlarınızda bulunan bir tuhafiye ile anlaşarak satışa sunabilirsiniz.

Dükkan sahibi sizin adınıza örgülerinizi satabilir. Ayrıca ürünlerinizi internetten satışa sunabilirsiniz. İnternetten bir ürünü satmak için bol bol görsel yükleyin. Farklı tasarımlarlar bebek patikleri, gündelik hayatta kullanılabilen çantalar, özellikle kış mevsimlerinde en çok ihtiyaç duyulan atkı ve şapka çeşitlerini satışa sunmak size güzel paralar kazandırabilir.

Yetenekli bir tasarımcı mısınız? Sizin örgü ören diğer insanlardan farkınız ne? Tasarımlarız mı? Örme şekliniz mi? Sizin örgünüz yıllar geçtiği halde bozulmadan, deforme olmadan kullanılabiliyor mu?

Önce farkındalığınızı keşfedin. Yeni bir örgü modeli çıkarmak size örgü örmekten daha çok para kazandırabilir. Çıkardığınız yeni örgü modellerini örgü dergilerine satabilirsiniz. Çıkardığınız örgü modellerini yazarak ve fotoğraflayarak kitap haline getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Hızlı Ve Kolay Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Başka bir fikir ise yeni tasarladığınız örgü modellerini e-kitap haline getirerek satış ortaklığı sistemi ile satışa sunabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir