Kadınların Evde Yapabileceği İşler 2016

Ek Gelir Semih Buzgan 1.798 views

Özellikle ev hanımlarından çok sık mail alıyoruz. Kadınların evde yapabileceği işler nelerdir şeklinde sorular geliyor. Ve çoğu da umutsuz bir şekilde. Aslına bakarsanız umutsuz olacak bir durum yok çünkü tahmin bile edemeyeceğiniz sayıda kadınların evinden çalışarak yapabileceği ek iş bulunuyor. Yazımızda kısa kısa bu işlerin bir kaçından bahsedeceğiz.

Öncelikle ev hanımlarının yapabileceği işlerden bir kaçından bahsedelim. Evde ütü işi, yemek yapma işi, çocuk ve bebek bakma işi, etiketleme işi, çorap paketleme, kına paketleme, iplik temizleme vs gibi belki de yüzlerce evde yapılacak ek iş bulunmaktadır.

Kadınların evde yapabileceği işleri bulmak için ise bir çok yol bulunmaktadır. Eve iş veren firmaları daha çok internet üzerinden iş arıyorum ilanları sayfalarında bulabilirsiniz. Bu sitelere girdiğinizde ev hanımı, ek iş, ek gelir, eve iş veren firmalar şeklinde arama yaparak pek çok iş bulabilirsiniz. Bu ilan sitelerinden bulduğunuz ilanlarda dikkat etmeniz gereken şey fiyatların çok düşük olduğu firmaları tercih etmemek olacaktır. Bazı fırsatçı firmalar olmadık derecede düşük ücretler yazıyorlar. Bu sebeple size tavsiyem elinize bir kağıt kalem alın. En az 50 tane ev hanımlarının evde yapabileceği işleri veren firmaları ve ilanları not edin. Sonra bu elli firmayı da ister arayın ister mail atın ve fiyat alın. Elinizde elli tane yapılacak iş ve ücreti olacak. Bunlardan size en uygun olan 5 taneyi ayrı bir yere not alın ve o işle ilgili biraz internette araştırma yapın. Hangisi size daha uygun geliyorsa onu tercih edin.

Bir diğer kadınların evde yapabileceği işleri bulma yolu ise mahallelerde muhtarlara sormaktır. Muhtarlar eve iş veren firmalar ve şahısları tanır ve bilirler. En sağlıklı ve doğru bilgileri bu şekilde öğrenebilir ve size uygun bir ek iş bulabilirsiniz. Bulacağınız işin size ayda en azından 1000 TL bırakacak bir iş olmasına özen gösterin ki yaptığınız çalışma bir işe yarasın. Konu ile ilgili aklınıza takılan soruları, iş arayışlarınızı veya eve iş vermek isteğiniz varsa bunları yazının alt kısmından bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Şimdiden herkese bol kazançlar diliyorum.

İlginizi Çekebilir:  Tekirdağ'da Ek Gelir Nasıl Sağlanır?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Kadınların Evde Yapabileceği İşler 2016” üzerine 1 yorum

  1. zeliha dedi ki:

    Giresun’da oturuyorum buraya iş veriyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir