İnternetten Sermayesiz Para Kazanmak 2016

İş Fikirleri Semih Buzgan 1.285 views

Çok acil paraya ihtiyacınız var ve bunu kazanmak için bir iş fırsatı arıyorsunuz. Yatırım yapmak yada bir iş kurabilmek için hiç paranız yok. Hemen iş bulmanızda mümkün değil. Elinizdeki tek imkan bir bilgisayar ve internet. Böyle bir durumda para kazanmak için neler yapmalısınız. Sermayesiz internetten para kazanmak mümkün mü? Yazımızda bu soruya yanıt arayacak ve yapılacak bazı şeyleri konuşacağız.

Öncelikle ümitsiz bir durumda olduğunuzu biliyorum ve size ümit satmak gibi bir niyetim yok. Fakat ilk olarak bazı gerçekleri yazacağım ve ayaklarınızın yere basmasını sağlayacağım. Bilgisayar ve internet bilginiz ne durumda? Çok kötü durumdaysa internetten sermayesiz olarak para kazanma işiniz hemen başlamayacaktır. İlk olarak çok değil sadece bir hafta kadar Youtube’yi açın ve internet ile bilgisayar kullanımı ile alakalı bulabildiğiniz tüm videoları izleyin. Yani biraz temel atın bilgisayar ve internet bilginize. Eğer bazı çok temel şeyleri bilmezseniz online para kazanma imkanınız neredeyse sıfır olacaktır.

Sermayesiz İnternetten Para Kazanmaya Giriş

İlk olarak sizlere yapmanızı önereceğim iş satış ortaklığı sistemidir. Olayı kısaca anlatmak gerekirse, büyük bir market düşünün Migros gibi. Farklı ürün üreticileri buraya ürünlerini bırakıyor ve Migros’ta bunları satıp para kazanıyor. Birde şunu düşünün; Migros kendisine müşteri gönderen insanlara onun vasıtasıyla gelip yapılan alışveriş için komisyon veriyor. İşte satış ortaklığı sistemi tam olarak budur. Büyük satış ortaklık sistemi siteleri vardır. Ürün sahipleri buraya ürünlerini eklerler. Sizler ve bizler buraya müşteri yönlendiririz. Bu müşteriler alışveriş yapar ve biz komisyon kazanırız. Bu şekilde çalışan satış ortaklık sitelerine kayıt olabilir ve size ait panelden ilginizi çeken ürünlerin sayfalarına girebilirsiniz. Bu sayfalara girdiğiniz zaman size özel bir adres verilecek. Bu adresi sosyal medya hesaplarınızdan veya varsa web sitenizden paylaşabilirsiniz. Sizin bu paylaşımınıza tıklanarak o siteden alışveriş yapıldığı zaman satış size sayılır ve komisyon almaya hak kazanırsınız.

İlginizi Çekebilir:  Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanma

Dünya üzerinden milyonlarca insan sadece evlerinden çalışarak sadece bu yolla ailelerinin geçimini sağlamaktadır. Konu ile ilgili eğer İngilizceniz varsa affiliate marketing diye arama yaparak daha farklı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Size bu yazıda sadece olayın mantığını aktarmak istedim. Sitemizde satış ortaklığı ve özellikle sermayesiz internetten nasıl para kazanılır konusunda çok farklı yazılarda mevcuttur. Lütfen konu ile ilgili görüşlerinizi sayfanın alt kısmındaki yorum ekle bölümünden bizlerle paylaşın. Ayrıca kafanıza takılan her soruyu bizimle paylaşın. Şimdiden bol kazançlar diliyorum.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir