Hatay Ek İş İlanları 2016

Ek İş Semih Buzgan 822 views

Günümüzde birçok kişi yaptığı işin yanında başka bir iş daha yapmak durumunda kalıyor. Ülkemizde nüfus arttıkça devamlı çalışabileceğiniz iş olanakları da bir o kadar azalıyor. Ev hanımı olduğunuzu düşünelim. Bu açıdan bakıldığında eğer bir çocuğunuz varsa başında durmanız gerekiyor, durum böyle olunca da para kazanmak isteseniz bile part time çalışmak için neredeyse bir haftanın yarısı, çalıştığınız tüm günü işe ayırmanız gerekiyor. Ya da para sıkıntısı yaşayan bir çok öğrenci aynı şekilde para kazanmak isterken derslerini boşlayabiliyor. Ama aslında bu tarz sıkıntılara hiç gerek yok. Yazımızı okuduktan sonra Hatay ek iş yapabileceğim bir şehirmiş diyeceğinizi düşünüyoruz. Size tüm gününüzü harcamadan evde yapabileceğiniz bir kaç iş alternatifi hazırladık.

  • Evde toka yaparak hem istediğiniz gibi bir ek gelire sahip olabilirsiniz hem de sermayesiz bir iş olduğu için, hiç para harcamanıza gerek kalmadan para kazanabilirsiniz. Bunun için bir tokacı ile anlaşarak numune ile işe başlamanız yeterli.
  • Ülkemizdeki kadınların çoğu evlerini süslemeleri için sürekli halk tabiri ile el işi yani dikiş nakış yaparlar. Peki bu becerinizi işe çevirebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Birçok kuruluş size yapmanız gereken el işini verir ve size zevkle yaptığınız bir iş ve kazancınız düşer.
  • Yaz geldiğinde Hatay ek iş açısından şuan verdiğimiz iş fırsatı ile daha fazla canlanıyor diyebiliriz. Her yaz ilk olarak çevrenizde çoğu kişi evlenir. Aynı zamanda sizin tanımadığınız bir çok kişi de aile olmak için yazı beklerler. Organizasyon şirketlerine ya da gelinlikçilere düğün buketi hazırlayabilirsiniz.

Sermaye harcamadan kazancını alabileceğiniz işler sayesinde sadece kazancınızı alarak yeni kazançlara ortam sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İnternetten Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Hatay Ek İş İlanları 2016” üzerine 1 yorum

  1. meryem dedi ki:

    Mesaj atın lütfen evde iş yaparım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir