Evlere Overlok İşi Yapma 2016

Ek Gelir Semih Buzgan 1.765 views

Özellikle ülkemizde çok sayıda terzi vardır. Eski zamanlarda, şu anki mağazalar kadar yoğunluk yokken her mahallede ya terzi ya da dikişten anlayan bir kişi olurdu ki kendisine genelde istenilen çoğu şey diktirilirdi. Artık çoğu kişi hazır giyime doğru hızla adım attılar. Ancak günümüzde bu durum da yeni sonuçlar doğurdu. Artık çoğu terzi ya da dikişten anlayan birçok kişi firmalar ile buluşarak düşünülenden çok daha fazla para kazanıyorlar. Müşteriler firma tarafından karşılanırken, dikişten anlayan kişiler sadece çalıştıkları firma ile muhatap oluyorlar.

Eğer overlok makinesini kullanabiliyorsanız evlere overlok işi veren firmalar oldukça çok. Size overlok makinesinden geçmesi gereken ürünleri veriyorlar ve parça başı para ödüyorlar. O yüzden evde overlok işi veren firmalar ile görüşerek yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için bir iş yeri sahibi olmanıza da gerek yok. Eğer overlok makineniz varsa ve kullanabiliyorsanız bahsettiğimiz gibi parça başı iş alarak para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde dikiş nakış konusunda deneyimli iseniz, gelinlikten bluza, mendilden tadilata yapabileceğiniz birçok iş var.

Bunun için de evde dikiş işi veren firmalar mevcut. Siz sadece tedarikçi olarak makineniz ile birlikte evinizde çayınızı demleyip çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet üzerindeki sayısız ilanlardan size uygun olanını aramak ve hemen çalışmaya başlamak. Böylece ek gelirden ziyade maaş kazanabilir ve kumaş dahil ürünle ilgili her şeyi çalışacağınız yer vereceği için masrafsız bir şekilde üretime başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Afyon Ek Gelir İmkanları

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evlere Overlok İşi Yapma 2016” üzerine 3 yorum

  1. Yasemin kocamanlar dedi ki:

    Muğla milas ta yasiyorum kendime ait atölyem var overlok makinem var peştamal bornoz tunik göbekli masa perde şapka vs dikiyorum.

  2. Züleyha dedi ki:

    Evde overlok ve düz makinam var çalışıyorum .konfeksiyon tecrübem vardır.

  3. Refik dedi ki:

    Overlok işini çok iyi biliyorum tayt gömlek penye forma çocuk giyim işi yapabilirim sizden haber bekliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir