Evden Yapılabilecek Ek İşler

Ek Gelir Semih Buzgan 1.116 views

Evde ek iş yapmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken husus size iş veren firmaların bunu bir iş gibi görüp görmediğinizi inceledikleridir. Size verdikleri ek işin istedikleri gibi yapılıp yapılmadığını özellikle ilk bir kaç çalışmanızda çok titiz bir şekilde kontrol etmektedirler. Bu sebeple ben nasıl olsa evden iş yapıyorum kafama göre bunu bitiririm diye düşünemezsiniz. Piyasada belkide binlerce evden yapılabilecek ek iş imkanı bulunmaktadır. Evde yapılacak iş ilanlarını netten arayıp bulabilirsiniz. Yada bizim sizlerle paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda yada size vereceğimiz ek iş veren firmalar listesi ile de bu konuya başlayabilirsiniz.

Evden Yapılacak Ek İşler

Firmaları sizlerle paylaşmadan önce gelin isterseniz ilk olarak evden ne gibi işler yapılabilir bunları inceleyelim. İlk olarak evde ek iş yapma iki ana başlığa ayrılır. Bunlardan ilki internet veya bilgisayar kullanarak yapılan işler diğeri ise kendi el emeğinizle yapacağınız işlerdir. İnternetten iş yapmak istiyorsanız bilgisayar ve internet konusunda azami seviyede tecrübe ve bilgi sahibi olmanız gerekir. Olmazsa olmaz değildir ama bir web sitesi sahibi olmanız evde internetten iş yapmanız için iyi olur. Fakat şunu çok net biliyorum ve görüyorum ki bir web sitesi bile olmadan her ay on binlerce lira para kazanan insanlar var. Bu insanlara Facebook sayfamızdan yada sitemizdeki diğer yazılardan ulaşabilir ve onların tecrübelerini direk ilk ağızdan dinleyebilirsiniz.

Bir diğer evden yapılacak ek iş başlığımız ise kendi el emeğinizi kullanarak yapacağınız işlerdir. Bunların başında nikah şekeri, poşetleme, pul boncuk, mandal, davetiye katlama, bloknot, evde kutu katlama, poşet katlama, etiketleme, evde yemek yapma vs. gibi işlerdir. Bunlarla ilgili sitemizde ayrıntılı yazılar mevcuttur. O yazılardan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da eve iş veren firmalara yazımızın altındaki yorum ekle bölümünden mesaj bırakarak ulaşabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise Facebook sayfamıza üye olarak oraya verilen ilanlara başvurabilirsiniz. Bu yazımızda kaba taslak neler yapılabileceği hakkında bilgiler verdik. Evden yapılacak işlerle ilgili ayrı ayrı konular ve yazılar sitemizde mevcuttur. Size en uygun kategori ve işi seçerek ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Kutu Katlama İşi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir