Evde Tesbih Dizme İşi 2016

Ek İş Semih Buzgan 4.134 views

Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettikleri evde tespih dizme işi aslına bakarsanız her yaştan ve cinsiyetten arkadaşın yapabileceği bir ek iş fırsatıdır. Özellikle hac mevsimi yaklaştığı zaman yoğunlaşan ama diğer zamanlarda da devam eden bir iş koludur. Evde tesbih dizme işinin pek çok farklı yolu ve şekli vardır, gelin şimdi bunların bir kaçını inceleyelim.

İlk tesbih dizme iş yöntemi dışarıdan özellikle toptancıların bulunduğu bölgelerden tesbih satan firmaları bulup onlardan hazır şekilde almaktır. Bu firmalar sizlere ip, imame ve boncukları verirler. Bir tane de numune alırsınız ve o numuneye göre tesbihi dizersiniz. Basittir ve çok hızlı ilerler. Bu şekilde evde tesbih dizme işi yaparsanız tane başı ortalama 5 ila 15 kuruş arası bir para kazanırsınız. İş çok hızlı ilerlediği için ciddi bir çalışma ile günde 50 TL ve üstü bir rakamda para kazanmanız mümkündür.

İkinci evde tesbih dizme işi yöntemi ise tüm malzemeler ve tasarım size aittir. Boncuk, ip, imame alırsınız ve kendinize göre bir tasarım yaparsınız. Hatta birden çok tasarım yaparsınız ve bu tasarımları tesbih satan firmaya götürürsünüz. Kafanıza göre fiyat vermeyin çünkü onlar zaten hangi malın kaç para edeceğini emin olun sizden daha iyi biliyorlar. Benim sizlere tavsiyem masrafın üstüne %50 – 60 arası bir kar koyun ve fiyatı ona göre verin. Zaten firma sahibi sizinle ciddi bir pazarlık yapıp fiyatı iyice düşürmeye çalışacak. Çok fazla düşmeyin ama onu da kırmamak için ufak bir ikramda bulunun.

Evde tesbih dizme işi ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yazabilirsiniz. Sayfanın hemen alt kısmında mesaj bırakabileceğiniz bir bölüm mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Evde Çamaşır Yıkayarak Para Kazanmak

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Tesbih Dizme İşi 2016” üzerine 9 yorum

 1. zeliha dedi ki:

  Giresun’da oturuyorum tesbih dizme işi istiyorum..

 2. Aysel dedi ki:

  Ben bu işi yapmak istiyorum, ekibimde var.

 3. filiz dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da oturuyorum, iki arkadaş iş arıyoruz.

 4. Çicek dedi ki:

  İstanbul’dan eve tespih işi istiyorum.

 5. KENAN BARIŞ KAYITMAZER dedi ki:

  Merhaba,

  altı kişilik bir grup olarak istanbul fatih ilçesinde hizmet etmek istiyoruz.
  taleplerinizi bekler saygılarımızı sunarız.

 6. Ayşegül dedi ki:

  Tesbih dizme işini yapmak istiyorum.İst/Eyüp

 7. ayşe dedi ki:

  paketleme ve tesbih işi yapmak istiyoruz. dönüş rica ediyoruz.

 8. Taner dedi ki:

  Evde tesbih işi yapmak istiyoruz maltepe ist

 9. Zeynep emre dedi ki:

  Merhaba, Elazig dayım. Evde tespih dizme işi istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir