Evde Nikah Şekeri İşi Yaptıran Firmalar

Ek İş Semih Buzgan 1.479 views

Evde nikah şekeri işi yapımı her ne kadar sadece yaz aylarında yapıldığı düşünülse de aslında öyle değil. Yılın neredeyse tüm zamanları nikah olmakta ve nikah şekeri ihtiyacı bulunmakta. Yaz aylarında daha çok oluyor ama diğer mevsimlerde de evde nikah şekeri işi veren firmalar eleman aramakta oluyor. Çok basit ve yapımı kolay bir iştir. İki şekilde olmaktadır, gelin şimdi onları inceleyelim.

Birincisi eve nikah şekeri işi veren firmalar size numune ve malzemeleri verir ve siz bu malzemeler ve numuneye göre işi bitirirsiniz. Bu tür çalışma şeklinde parça başı ödeme alırsınız. Ödemeler verilen numunenin zorluk derecesine göre artmaktadır. 50 kuruştan başlar ve 5 liraya kadar çıkar bu fiyatlar. Çok ekstrem modellerde daha da yüksek fiyatlar görebilirsiniz. Evde nikah şekeri işi ev hanımları için güzel bir ek gelir imkanıdır.

Bir diğer evde nikah şekeri yapma işinde ise siz kendi numunelerinizi tasarlarsınız ve tüm malzemeler size ait olur. Nikah şekeri firmalarına numunelerinizi gösterirsiniz ve beğenilenleri gene parça başı olmak üzere satarsınız. Kendiniz hazırlayacağınız nikah şekerlerinde % 60 kar koyarsınız. Genelde piyasa bu şekilde işlemektedir. Ne kadar çok ve kaliteli numune üretirseniz bu sizin için bir ek iş olmaktan çıkar ve güzel bir gelir kapısı halini alır. Yeni iş fikirleri arayışında olan arkadaşlara bu şekilde çalışmalarını tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Hatay Ek İş İlanları 2016

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Nikah Şekeri İşi Yaptıran Firmalar” üzerine 2 yorum

  1. derya kazimoglu dedi ki:

    Eve ek gelir getirmek için dantel işi, nikah şekeri, işi istiyorum.

  2. Mehtap özmen dedi ki:

    İzmirde oturuyorum eve ek gelir için davetiye işi , mandal işi , nikah şekeri işi, kutu katlama işi, almak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir