Evde Mevlit Şekeri İşi Yapma 2016

Ek İş Semih Buzgan 978 views

Evde yapılabilecek ek işlerden biride evde mevlit şekeri işi yapma olarak son dönemlerde ev kadınlarınca tercih edilen bir iş alanı haline gelmiştir. Bu işleri yapmak için ev hanımları hem evlerine sipariş alabilmekte hem de eğlenceli ve dolu vakit geçirerek aynı zamanda ev bütçelerine katkı sağlayabilmektedirler. Sadece mevlit şekeri için değil farklı organizasyonlar içinde bu türden küçük hatıra tasarımları kişilerce çok tercih edilmekte ve bu da genel olarak ev hanımlarına bir iş alanı oluşturmaktadır. Evde mevlit şekeri yapımı kişilerin hem bireysel olarak internet üzerinden sipariş alarak satışını gerçekleştirebileceği gibi bu iş üzerine çalışan eve mevlit şekeri işi veren firmalar ile çalışarak sipariş alarak da ek iş yapabilmektedirler.

Mevlit şekeri seçenekleri oldukça farklı tasarımlara konu olabilmektedir. Farklı ürünler kullanılarak çok çeşitli mevlit şekeri tasarımları renkli ve eğlenceli tasarımlar şeklinde gerçekleşmektedir. Bu alanda el beceri olan ve boş vakti olan genel olarak ev hanımları firmalarla iletişime geçerek firmalar ile çalışmaya başlayabilir. Ve almış oldukları siparişleri ne şekilde yapacakları hakkında bilgi aldıktan sonra siparişleri teslim gününde teslim edebilirler. Bu şekilde mevlit şekeri yapmak için kişiler ya hiçbir maliyetle karşı karşıya kalmadan firmaların sağlamış olduğu ile mevlit şekerlerinin yapımını gerçekleştirebilirler ya da daha yüksek fiyatlar dahilinde düşük maliyetli malzemeleri kendileri temin ederek firmalarla sipariş üzerine iş yapabilirler.

Firmalardan sipariş alarak maliyetsiz bir şekilde mevlüt şekeri yapacak olan kişiler iki şekilde iş yapmaktadırlar. Bunlardan ilki adet başı sipariş ücreti ikincisi ise toplu siparişlerde belirlenen tek fiyat şeklindedir. Kişiler kendilerine uygun olan bir seçenek ile para kazanmaya başlayabilmektedirler. Genel olarak bu türden evden iş olanaklarında olduğu gibi bu iş olanağında da kazanılacak paranın miktarı kişilerin çalışma performanslarına bağlıdır. Seri bir şekilde çalışan kişiler yüksek kazanç sağlayabilmektedirler. Bu işlerde belirtilen farklı ücretlendirme seçenekleri olsa da genel olarak parça başı ücret sistemi kullanılmaktadır. Böylelikle kişiler ne kadar şeker yaparlar ise o kadar kazanabilmektedirler.

İlginizi Çekebilir:  Eve Ek İş Vermek İsteyen Firmalar

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Mevlit Şekeri İşi Yapma 2016” üzerine 2 yorum

  1. Esma dedi ki:

    Bursa Osmangazi’de oturuyorum. Mevlit şekeri işi yapabilirim. Acil olarak bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. BURCU dedi ki:

    BURSA NİLÜFERDE OTURUYORUM.HER İŞİ YAPABİLİRİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir