Evde Kutu Katlama İşi

Ek Gelir Semih Buzgan 1.222 views

Yeni iş fikirleri hakkında araştırma yapıyorsanız veya ek gelir getiren bir iş yapma amacınız varsa evde kutu katlama işi tam sizin aradığınız iştir diyebilirim. Yapması kolaydır ve getirisi de oldukça tatmin edicidir. Evde kutu katlama işi veren firmaları internetten ilan siteleri aracılığı ile bulabileceğiniz gibi yaşadığınız bölgede kutu satan kağıtçı gibi iş yerleri aracılığı ile de bulabilirsiniz. Evde kuru katlama işini iki şekilde yapabilirsiniz, gelin şimdi bunlara bir bakalım.

Birinci yöntem evde kutu katlama işi veren firmaları bulur ve onların vereceği numuneler ve malzemelerle istedikleri şekilde işi gerçekleştirirsiniz. Bu şekilde çalışırsanız ücretlendirme parça başı olmaktadır. Evde kutu katlama işini bu şekilde yaparsanız ortalama olarak 600 – 700 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

İkinci yöntem ise biraz daha özel bir yoldur. Kendiniz kutu tasarımları yaparsınız ve bunları kutu firmalarına siz götürürsünüz. Boyutları ve dış kaplamayı siz tasarlarsınız. Tamamen size aittir tasarım ve malzemeler. Bu şekilde hazırladığınız örnek kutu tasarımlarını kutu işi veren firmalara sunarsınız ve beğenilenler için sipariş alırsınız. Aldığınız siparişleri isterseniz tek başınıza yapabilir veya bir ekip kurup ekip ile birlikte yapabilirsiniz. Fiyatı siz belirlersiniz. Ortalama % 25 – % 50 arası bir kar koymak mantıklıdır. Daha yüksek fiyatlar verirseniz firmalardan işi alma ihtimaliniz düşük olur.

İnternet üzerinden kutu tasarımı nasıl yapılır, hediyelik kutu yapma gibi aramalar yaparsanız pek çok videolu ders görebilirsiniz. Özellikle yılbaşı, bayram, sevgililer günü hediyelik eşya kutusu tasarımları çok tutulmaktadır. Bunlara yönelik çalışırsanız iş almanız çok daha rahat olacaktır. Evde kutu işi yapma ile ilgili sorularınız olursa bize yazının alt kısmındaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Malatya'da Yeni İş Fırsatları

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Kutu Katlama İşi” üzerine 1 yorum

  1. BURCU dedi ki:

    YAPABİLİRİM BURSA NİLÜFERDE OTURUYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir