Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Ek Gelir Semih Buzgan 1.642 views

Evde kına paketleme işi özellikle ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettiği kolay ek iş imkanlarından biridir. Yapımı basittir ve çok hızlı ilerleyen bir iştir. Farklı şekillerde çalışılmaktadır. Bu yazımızda sizlerle evde kına paketleme işi hakkında bazı bilgiler paylaşacağız.

Eve kına paketleme işi veren firmalar sizlerle iki şekilde çalışmaktadır. Bunlardan ilkinde tüm malzemeleri ve paket tasarım örnekleri ile malzemelerini getirirler. Sizde numunenin tasarımına göre malzemeleri kullanır ve kınaları paketlersiniz. Bu şekilde çalışma için numunenin zorluk derecesine göre tanesine 25 kuruş ile 1 TL arası bir ödeme alırsınız.

İkinci kına paketleme işinde ise size hiç bir malzeme verilmez. Tüm paket tasarımı ve malzemeler size aittir. Tasarımlarınızı hazırlar ve firmaya sunarsınız. Beğenilenler için fiyat verirsiniz. Fiyatları minimum %50 maksimum ise %100 kar marjı ile sunarsınız. Muhakkak sizinle pazarlık yapacaklardır bu sebeple vereceğiniz fiyat teklifini buna göre söyleyin. Bu şekilde çalışanlar genellikle ekip kurarlar ve dışarıya da iş verirler.

Evden kına paketleme işi genellikle düğün sezonlarında çok yoğun olur. Malum kına gecelerinde bu paketler gelen davetlilere dağıtılır. Bu sebeple bu dönemler aşırı yoğunluk ve eleman ihtiyacı olur. Evde kına paketleme işi veren firmaları ise nikah ve düğün salonlarının etrafında bulabilirsiniz. Genellikle nikah şekeri ve nikah malzemesi satışı yapan dükkanlar evlere kına paketleme işi vermektedir.

Konu ile ilgili lütfen bilgi ve fikirlerinizi bizlerle sayfanın alt kısmından paylaşın.

İlginizi Çekebilir:  Mardin Ek İş İlanları 2016

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar” üzerine 4 yorum

 1. Fatma dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum kına paketleme işini çabucak yaparım elim çok hızli hem 6 kisiyiz biran önce bitirip teslim ederiz bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. RAMAZAN TÜRKYILMAZ dedi ki:

  her türlü paketleme işi yapılır

 3. Sezai dedi ki:

  Paketleme işi yapılır… Sarıgazi/İST

 4. ZübeydeTuran dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum dönerseniz sevinirim şimdiden teşekkür kocaeli kartepe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir