Evde Kibrit Yapma İşi 2016

Ek Gelir Semih Buzgan 1.092 views

Yaygınlaşan evden ek iş seçenekleri farklı iş alanları ile ilgili işleri içinde barındırmaktadır. Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan ve kişilere evlerinden çalışarak gelir sağlama imkanı sunan işlerden birde evde kibrit işi olarak ifade edilebilmektedir. Evde kibrit yapma işi 2016 özellikle son dönemlerde yaygınlaşan evden ek kazanç elde etme işlerinden olan bu iş alanı çoğu kimse tarafından bilinmemektedir. Genel olarak küçük çaplı işletmeler olarak nitelendirilen ve kibrit üzerine çalışan firmalar kibrit işi veren firmalar olarak ifade edilebilir. Üretimi firmalarda yapılan kibritler paketleme işlemleri için dışarıdan eleman ihtiyacı yaratmaktadır.

Firmalarda bu türden işleri ek iş yapmak isteyen kişilere uygun fiyatlardan yaptırmaktadır. Bu işlem genel olarak ev hanımları tarafından tercih edilmektedir.  Bu iş evden kazanç sağlamak isteyen ve ev bütçelerine destek sağlamak isteyen ev hanımları açısından farklı bir piyasa da iş imkanı sağlamaktadır.  Evlerinden boş zamanlarında oturarak ve çok fazla emek gerektirmeyen işler ile ek gelir sağlamak isteyen kişiler internetten araştırma yaparak kibrit paketleme işi hakkında araştırma yaparak iş hakkında detaylı bilgi edine bilmekte ve bu türden firmalar ile iletişim sağlayabilmektedirler.

2016 iş fırsatları arasında da yerini almış olan bu evden ek iş fırsatı henüz fazla yaygınlaşma göstermemiş olsa da bu iş üzerinden para kazanan kişiler bulunmaktadır. Firmalar bu işi yapmak isteyen kişilere kibritleri ve boş kutuları ulaştırmakta ve işler tamamlandıktan sonra kibritleri teslim alarak kişilerin ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Kişiler kibritleri her kutuda 20 adet kibrit olacak şekilde paketlemektedirler. Ufak tefek adet hataları olabilse de kişilerin ellerinde bulunan kibritleri kibritlere ve paketlere zarar vermeden işlerini tamamlamaları gerekmektedir. Kişiler bu işlemlerden yüklü miktarlarda kazanç sağlayamasalar da yaptıkları işe göre gayet uygun ücretler kazanabilmekte ve ek gelir elde edebilmektedirler. Bu işi yapan firmalar paketleme işlemlerinde kişiler 1 kuruş gibi bir ücret ödemektedirler. Ancak kişilerin alacakları siparişler en az 1000 adet kutu olacağından ve daha fazla sipariş alabileceklerinden oturdukları yerden bütçelerine katkı sağlayabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  Trabzon Ek İş Fırsatları

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Kibrit Yapma İşi 2016” üzerine 2 yorum

  1. uğur dedi ki:

    Antalya’da yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  2. mahmut hasanoğlu dedi ki:

    Fatih İstanbul’da bu işi yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir