Evde İplik Temizle İşi Veren Firmalar

Ek İş Semih Buzgan 1.075 views

Kendi evinizde rahat bir şekilde çalışmak istiyorsanız, başınızda bir patron olmadan zamanını kendiniz belirleyeceğiniz ek iş fırsatları arıyorsanız evde iplik temizleme işi tam size göre bir imkandır. Ek gelir ve ek iş arayan arkadaşlar tarafından bize önerilen evde iplik temizleme işi hakkında biraz araştırma yaptığımız zaman bu konu ile ilgilenen pek çok firma ve şahıs olduğunu gördük. Evde iplik temizleme işi nasıl yapılır bilmiyor olabilirsiniz fakat gözünüz korkmasın çünkü çok basit bir iş.

Evde iplik temizleme işi genellikle konfeksiyon atölyeleri yada elbise işi ile ilgilenen fabrikalar tarafından verilir. Evlere verilen işler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Firmalar size çuvallarla dikilmiş kumaş yada elbiseleri verirler. Sizde makaslarla bu kumaş yada elbiselerin üzerindeki iplikleri temizlersiniz. Tüm iş bu kadar basittir.

Evden yapılabilecek işler arasında yer alan iplik temizleme işinde fiyatlar ise işin zorluk derecesine göre çuval başı 10 TL – 15 TL arası değişmektedir. Düzenli olarak bir firma ile çalışmaya başladığınızda bu fiyatlar daha da yükselip sabit bir rakam alınabilir. Genellikle ekip halinde evden yapılan bir ek iş olan iplik temizleme işi ile ilgili firmalar veya şahıslar yorum bölümünden fikirlerini bizlerle ve diğer takipçilerimizle paylaşabilirler. Lütfen telefon numaralarınızı yorum bölümüne yazmayın.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya’da Ek İş İmkanları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir