Evde Hasır Şapka İşi 2016

Ek Gelir Semih Buzgan 1.102 views

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte, yeni sezona uygun yazlık kıyafetler ve denizde, havuzda giyilmesi için yeni modeller çıkıyor. Ancak her yıl muhakkak her mağazada satılan ve kesinlikle azalmayan bir rağbet gören hasır şapkalar yaz ayının olmazsa olmazları arasından hiç çıkmıyor. Hasır şapkalar, duruşu, modellerinin ek aksesuarlarla bütünleşmesi ve hatta çiçeklerle süslenerek takılması ile birçok kıyafete renk katıyor.

Ancak hasır şapka yapımı nasıldır çoğu kişi bilmiyor. Üstelik diğer şapka türlerine göre oldukça kolay bir yapımı var. Bırakın kendi şapkanızı yapmayı, yapılan tasarımlar ve satışlar sonucunda evden yapılacak işler kategorisine girdi bile. Hasır şapka işi dediğim gibi hiç gözünüzde büyüteceğiniz bir iş değil. Oldukça kolay bir iş olan hasır şapka işi ile birlikte hem bir şapkanın yapımına en fazla 5 ile 10 dakika arasında zaman ayıracaksınız. Hem de kendi paranızı kazanarak evden çok kısa süre içersinde inanılmaz paralar kazanacaksınız.

Yapmanız gereken tek şey hasır şapka yapımı ile ilgili detaylı olarak videolar izlemek daha sonrasında ise gerekli malzemeleri alarak hasır şapkanızı yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki yaptığınız şapkalar bir çok kişinin tarzını oluşturuyor. O yüzden biraz da kendi beğenilerinizi yaptığınız şapkalar ile birleştirirseniz, kendi markanızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda hasır şapka yapımı kesinlikle zevk isteyen bir iş olduğu için özen gösterilerek yapılan ürünleriniz dikkat çekecektir. Tabii ki satışı konusunda sosyal medyalar üzerinden birçok kişiye ulaşabilmeniz oldukça mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Evden Yapılabilecek Ek İşler

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir