Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Ek Gelir Semih Buzgan 1.911 views

Siz değerli takipçilerimizden en çok gelen soru “evde ek iş yapmak istiyorum, ne yapabilirim?” oluyor. Evden çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız detaylara girmeden önce bir kaç ufak hatırlatma yapmak istiyorum. Eve ek iş veren firmalar hakkında sitemizde pek çok yazı bulunmakta, bu yazıyı bitirdikten sonra o yazıları da tek tek okumanızı öneriyorum. Çünkü evden ek iş yapmak isteyenler için sayısını bilemeyeceğimiz kadar çok ek gelir imkanı bulunuyor. Bu sebeple sizin fıtratınıza ve imkanlarınıza en uygun işin ne olacağını tek tek inceleyecek öğrenebilirsiniz.

Evden ek iş yapmak istiyorsanız temelde şu noktada bir karar vermeniz gerekiyor. Evden internet üzerinden bir iş mi yapmak istiyorsunuz yoksa kendi imkanlarınızla el emeği işler mi tercih ediyorsunuz. Bu ayrımı yaptığınız zaman sizin bilgi, beceri ve imkanlarınıza göre seçenekler daha netleşecektir. Tüm bu seçeneklerle ilgili detaylı yazılar sitemizde mevcut olduğu için bu yazımızda sadece başlıklar halinde ve belkide kısa bilgilerle konulara değineceğiz.

Evden Yapılacak İnternet İşleri

Makale Yazma: Ortalama olarak her 100 kelime başına 1 TL ücret alabileceğiniz yazılar yazarsınız. İş veren size konuları belirtir, sizde bu doğrultuda kısa bir araştırma yapıp yazınızı yazarsınız. Genellikle iş teslimi 1 – 2 gündür.

Anket Doldurma: İnternetten anket doldurarak para kazanma konusunda çok detaylı bilgiler sitemizde mevcut, burada fazla detaya girmiyorum. Ama ciddi olarak incelemenizi önerdiğimiz bir iş koludur.

Satış Ortaklığı: Kayıt olacağınız satış ortaklık sitesinin size verdiği linkleri sosyal medya yada varsa internet sitenizde paylaşırsınız ve yapılan satıştan komisyon alırsınız.

Evden ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği internet iş imkanları bunlardır. Bunların dışında daha özel işlerde mevcuttur. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi gezebilir yada sayfanın alt kısmından yorum ekle bölümüne mesajını yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kayseri'de Ek Gelir Nasıl Elde Edilir?

Evde El Emeği Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

İnternet ve bilgisayar kullanmadan kendi imkanlarınızla evden ek iş yapmak istiyorsanız sayısız fırsat bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçını yazalım ve detaylarını diğer yazılarımızdan inceleyebilirsiniz. Her bir yazacağım evden yapılacak işle ilgili ayrıntılı yazı zaten sitede mevcut, arama kısmına ilginizi çeken işi yazarak o makaleye ulaşabilirsiniz. Bohça katlama, etiket yapıştırma, pul boncuk, mandal yapımı, kutu doldurma, nikah şekeri yapımı, yemek – pasta yapımı gibi işleri evden yapabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir