Evde Dikiş Nakış İle Para Kazanmak

Ek Gelir Semih Buzgan 817 views

Evde çalışıp para kazanmak istiyorsanız, evde dikiş nakış işleri ile uğraşabilirsiniz. Nakış denince, alışıla gelen klasik nakış aklınıza gelmesin. Her türlü nakış işi ile gelir elde etmek olası.

Evde Dikiş Nakış İşi

Vitrinlerde gördüğümüz renk renk, desen desen nakışlar ile gönlümüzün açıldığı bir gerçek. Hem gönlüm açılsın hem de para kazanayım diyorsanız evde dikiş nakış işi yapmalısınız. Bu iş hakkında hiç bilginiz yoksa ‘’Hal Eğitim Kurslarına’’ giderek, ya da internetten, kısa zamanda, istediğiniz bir nakış türünü öğrenebilirsiniz.

Hangi nakış türünü yaparsam daha çok kazanırım derseniz, size bu konuda detaylıca bilgi vermek isterim. Son yıllarda en çok tutulan nakış türü, kurdele nakışıdır diyebilirim. Öğrenmesi oldukça kolay olan bu nakışı, 3 günde öğrenebileceğinizi söylemek isterim. İşlemesi zevkli olan bu nakışı yaparak stresinizi de atabilirsiniz. Stres atmanın yanında bu nakıştan para kazanmak da çabası.

Trend olan bir başka nakış türü ise, brezilya nakışı. İşlemesi kurdele nakışına göre biraz zor olsa da, bir ay gibi bir sürede bu nakışı çok güzel bir şekilde işleyebilirsiniz. Oldukça tutulan bir başka nakış türü de, boncukla yapılan işlemelerdir. Bu tür süslemeleri de nakış içerisinde değerlendirebiliriz. Boncuk nakışı çok sabır isteyen bir nakış türüdür. En çok kazandıran da bu nakıştır diyebilirim. Günlük hayatta kullandığımız hırka- bluzlardan tutunda, özel gün ve gecelerde giydiğiniz abiye kıyafetlere kadar, boncuk nakışı kullanılmaktadır. İşinizi iyi ve temiz yaptığınız takdirde, bu nakış işi için aranılan kişi olursunuz.

Evde Yapılan Nakışlar Nasıl Satılabilir

Yaptığınız nakışları, anlaştığınız bir tuhafiyeye satabileceğiniz gibi, internetten de satabilirsiniz. Ya da, civarınızda bulunan moda evleriyle anlaşarak, onların kıyafetleri için nakış işleyebilirsiniz. Özellikle boncuk nakışı, moda evlerinin en çok ilgilendiği nakıştır. Bu nakışı yapmayı seviyorsanız, kısa sürede bu nakıştan kazanç sağlamaya başlarsınız.

İlginizi Çekebilir:  Şanlıurfa'da Ek Gelir Fırsatları

Evde boş kalan zamanlarınızı paraya çevirmek için, ilgi alanınıza giren nakış türünü öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Kendinizi hırpalamadan, bir nevi terapi gibi nakış işlemek size iyi gelecektir. Şimdiden size iyi işlemeler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir