Evde Boncuk İşi İle Para Kazanmak

Ek İş Semih Buzgan 1.425 views

Evde boncuk işi yapma konusunu pek çok takipçimiz pul boncuk işi ile karıştırıyor. İlk olarak şunu belirtelim evde boncuk işi daha farklı bir konudur. Genelde ev hanımlarının ek iş arayışında tercih ettikleri bir yol olsa da baylarında yaptığı ve geliri iyi olan ek iş kollarından birisidir. Tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip halinde yapmanız da mümkündür.

Evde boncuk işinde size iş veren firma tarafından teslim edilen boncuklarla takı, sus eşyası yada elbiselere montaj gibi işler yaparsınız. Yapımı çok kolay ve basittir fakat sabır isteyen ve dikkat gerektiren bir ek iştir. Çoğu şehirde mahalle aralarındaki ekip başları tarafından verilse de eve ek iş veren firmalar tarafından da direk alınabilmektedir. Evden çalışarak boncuk işi yaparak günde 2-3 saat çalışma ile ayda çok rahat bir şekilde 500 TL üzeri bir rakam kazanabilirsiniz. Günlük çalışma saatinizi arttırarak bu rakamı çok daha yukarılara taşıma imkanınız bulunuyor. İşi yapabilir miyim diye endişe etmenize gerek yok çünkü size detaylı olarak gösteriliyor ve numune de veriliyor.

Eve boncuk işi veren firmaları bulmak için tekstil atölyelerini ziyaret edebilirsiniz. Genellikle elbiselerin üzerine yapılacak boncuk montaj işleri bu şekilde bulunmaktadır. Boncuktan yapılan işler hakkında iş ilanı sitelerinde de fazlasıyla ilan bulunmaktadır. Boncuklarla evde süs eşyası yapımı işi için ise bulunduğunuz şehirdeki toptancıların oldukları yerleri de inceleyebilirsiniz. Örneğin İstanbul’da Tahtakale veya İSTOÇ gibi yerlerdeki süs eşyası satan iş yerleri size bu konu ile ilgili bilgi verebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Evde Mevlit Şekeri İşi Yapma 2016

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Boncuk İşi İle Para Kazanmak” üzerine 1 yorum

  1. kubra dedi ki:

    Annemle ise ihtiyacimiz var 2 okuyan yetisemiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir