Evde Bohça İşi Yaparak Ek Gelir

Ek Gelir Semih Buzgan 1.033 views

Sizlerden gelen mesaj ve yorumları incelediğimizde evde bohça işi yaparak ek gelir elde eden yüzlerce ziyaretçimiz olduğunu fark ettik. Sizlere her zaman trend iş imkanları hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Eğer evde çok zamanınız oluyorsa ve ek gelir elde etmek istiyorsanız bohça işi yaparak para kazanabilirsiniz. Genellikle ev hanımlarının yaptığı bohça işi bilen için çok basit bilmeyen içinde bir kaç günlük deneme yanılma yöntemi ile tecrübe kazanarak yapılacak bir iş fırsatıdır.

Eve Bohça İşi Veren Firmalar

Evde bohça işi veren firmalar hakkında şu anda net bir şey maalesef yazamıyoruz. Sizlerde gelen yorumlara göre yazıya eklemeler yapacağız. Fakat bulunduğunuz şehirde kesinlikle evlere bohça işi veren firmalar bulunmaktadır. Biraz araştırma ile bu ek gelir imkanına siz de kavuşabilirsiniz. Evde bohça işi nasıl yapılır biraz da bununla ilgili bilgiler verelim. Büyük işletmeler ürettikleri ufak parçaları bohçalamak istiyorlar. Fakat bunu fabrikasyon olarak sağlıklı bir şekilde yapamıyorlar. Bünyelerinde bu iş için ayrı eleman istihdam etmek de istemedikleri için dışarıya veriyorlar bu işi. Burada iş ev hanımlarına düşüyor. Size gelen parçaları alıp yine iş veren tarafından verilen bohça içerisine koymak ve bu bohçayı açılmayacak şekilde katlamak sizlerin vazifesi oluyor. Tüm bunların nasıl yapılacağını bir kaç numune ile sizlere gösteriyorlar.

Evde bohça işi yapma ile ilgili gerek iş veren firmaları gerekse de iş arayan ev hanımlarını bu konunun altında mesaj atmaya davet ediyoruz. Bu sayede hem eve bohça işi veren firmalar hem de bu işle ilgilenen ev hanımları birbirlerini tanıyabilir ve belkide aynı şehre denk gelip karşılıklı çalışabilirler. Lütfen ekleyeceğiniz mesajlarda yazım yanlışı yapmayın, hatalı ve telefon numarası içeren mesajları maalesef yayına almıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Bohça İşi Yaparak Ek Gelir” üzerine 1 yorum

  1. zeliha dedi ki:

    Giresun’da oturuyorum buraya da iş veriyorsanız bende istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir