Erzurum’da Evde Ek İş Yapma

Ek İş Semih Buzgan 1.005 views

Erzurum’da yaşayanlar soğuk havaya çok alışıktır. Erzurum’da kış çok uzun sürer ve bazılarına göre yaza doyamadan yeniden kış başlar. İşte bu yüzden, Erzurum’da yaşayanlar için her zaman çoraplar önceliklidir. Çünkü ne kadar bot giyerseniz giyin soğuk, bir şekilde ayağınıza işlerse tüm vücudunuz üşür.

Araştırmalarımıza göre Erzurum’da çorap satışı evde ek iş yapmak için bir pazar haline gelmiş durumda. Birçok firma, çorap üretiminin bir sonraki aşaması için evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişiler ile anlaşıyor. Evde çorap ile ilgili ne yapabilirim diyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz. Çorapların iplerini temizlemek başlıca görev oluyor. Fabrikadan çıkan çoraplar satışa sunulmadan önce temizleniyor. Tabii ki paketlenmesi veya poşetlenmesi ya da defolu ürünlerin ayırılması için de sizinle anlaşma sağlayabiliyorlar. Firmalar tüm bu işlemler için daha fazla maliyet yaratmaktansa evde çalışacak kişilere bu işleri vererek hem sizin hem de kendilerinin memnun olmasını sağlıyorlar.

Eğer ben böyle bir işi nereden bulabilirim diyorsanız; ilk olarak, bu tarz firmaların iletişim bölümlerindeki numaralar ile görüşerek bilgi alabilirsiniz ya da çevrenizdeki tuhafiyecilerden bilgi alabilirsiniz. Onlar size iş ile ilgili bilgi verebilirler. Kendilerinin de çalıştığı firmalara sizi yönlendirebilirler. Aynı zamanda Erzurum ek iş olarak bu tarz başka işler de yapabilmeniz mümkün. Evde yapabileceğiniz benzer işlerden birisi de boncuk işleme olabilir. Abiye elbiselere boncuk işleyerek parça başı üzerinden para kazanabilirsiniz. Bize sorarsanız zaman kaybetmeden araştırıp çalışmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya İle Para Kazanma Yolları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir