En İyi Network Marketing Firmaları 2016

Bayilik Semih Buzgan 4.293 views

Bir önceki yazımızda network marketing nedir konusuna değinmiştik. O yazımıza da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu makalemizde ise kaldığımız yerden devam edecek ve en iyi network marketing firmaları hangileridir ve network marketing işi yaparken firma seçim aşamasında nelere dikkat etmeliyiz; bunlardan bahsedeceğiz.

Yazıya başlamadan önce şu anda bir network marketing firması ile çalışan ve burada o firmadan bahsetmiyoruz diye bize alınacak arkadaşlar kusura bakmasınlar. Eminim onların çalıştıkları firmalarda çok kalitelidir ve ürünleri de süperdir. Fakat ben burada bizzat incelediğim ve ürünlerini kullandığım firmalara değineceğim.

Firma seçimi yaparken 2 şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlar ürün ve firma. Ürün kısmında Türkiye’de ve uluslar arası diğer ülkelerde devlet kurumları tarafından izinleri var mı? İzinler genellikle sağlık bakanlıkları yada tarım bakanlıkları tarafından verilir. Üründe dikkat etmeniz gereken diğer nokta piyasadaki muadilleri ile arasındaki fiyat farkı. Son olarak da kaliteli ve işe yarar bir ürün mü. Firma kısmında dikkat etmeniz gereken noktalar ise firmanın kaç yıllık olduğu, kurucularının network marketing tecrübeleri var mı? Firmanın gelecek planlaması nedir? Sizin çalışacağınız ülkede resmi olarak faaliyet gösteriyor mu? Tüm bu şartları sağlayan network marketing firmaları ile çalışabilirsiniz. Sorun olmaz.

En İyi Network Marketing Firması Hangisi

Yukarıda bahsettiklerimiz olmazsa olmaz şartlardı. Birde dikkat etmeniz ve incelemeniz gereken diğer noktalar ise firma ödemeleri önceden belirttiği ödeme takvimine uygun olarak yapıyor mu? Ürün satışlarını asla faturasız yapmıyor mu? Network marketing firmasındaki diğer çalışanların durumları nedir? Eğer o işi yapacaksanız birlikte çalışacağınız ekip içerisinde network marketing tecrübesi olan ve başarılı insanlar var mı vs. gibi..

Benim incelediğim ve hiç bir sorunla karşılaşmayacağınızı düşündüğüm üç firma var. Bunlar Amway, Herbalife ve Forever Living firmaları. En iyi network marketing firmaları hangileri diye soracak olsanız ben bunları söylerim. Üç firmanında ürünlerini kullandım ve asla sorun yaşamadım, çok da istifade ettim. Amway ve Forever Living firmasının içerisinde aktif olarak çalıştım ve gerçekten kaliteli firmalardı. Sizlere network marketing işi yapmak istiyorsanız bu üç firmayı tavsiye ederim. En çok hangisini tavsiye edersin diye soracak olanlara sıralamam şu şekildedir; Amway, Forever Living ve son olarak da Herbalife.

İlginizi Çekebilir:  20 Dakikada Nasıl Makale Yazılır?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“En İyi Network Marketing Firmaları 2016” üzerine 3 yorum

 1. Zafer dedi ki:

  Hiç bulaşmayın derim ben. Bizzat üç farklı şirket deneyen biri olarak söylüyorum. Onun yerine başka şeye harcayın enerjinizi.

  1. admin dedi ki:

   Siz ne önerirsiniz hocam? Bulaşmayın demişsiniz, konuyu biraz daha açmanız mümkün mü? Ne gibi olumsuz deneyimleriniz oldu, bunları diğer arkadaşlarımız da okuyup kararlarını ona göre versinler..

   1. Mesut dedi ki:

    Merhaba. Öncelikle Amway ve Foreverliving ile çalışmadığım icin yorum yapmayacağım, Herbalife hakkında ise; ürünleri gerçekten güzel ama bu sektörde hiç bir firmanin ürünü kötü değildir, kazanç planı kötüdür! İnsanlar bu yüzden mağdur oluyor. sürekli urun satmak ve adam kaydetmek zorunluluğu var ve kazanan hep en bastaki oluyor. Simdi çalıştığım firma; Kyani… Bildiğimiz klasik ticareti kopyalamış adamlar. Bayiliğini al, 3 kisilik ekibini kur, satış yapma! Sağlığın icin gerekli olan vitamin,omega ve nitro oksiti kullan yeterli. 4.kisi ne olacak? Yana kol açmak yasak, en alta göndereceksin ve o kisi en alttan yukarı doğru herkese ciroda yardımcı olacak. Toplam cironun aşağıdan yukarı dağıtıldığı yeni bir sistem. Buyurun sistemi siz de inceleyin ve göremediğimiz bir şey varsa bana bildirin. Koskoca sistemi iki satirda anlatamam zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir