Ek İş İlanları 2016

Ek İş Semih Buzgan 863 views

Hepimizin maddi olarak iyi olduğu dönemler olduğu gibi kötü olduğu dönemlerde olabiliyor. Fakat günümüzde maddi sıkıntıları aşmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de bir ek iş yapmaktır. Ek iş yapmaya karar veren arkadaşların en sık karşılaştıkları sorun ek iş ilanları ve bir ek iş bulma konusudur.

Kesinlikle canınızı sıkacak bir durum yok ve rahat olun. Çünkü artık internet var. 2016 ek iş ilanlarını bulmak için size bir kaç yol anlatacağız ve bu şekilde çok rahat bir şekilde kendi zevkinize ve istediğiniz rakama göre bir ek iş bulacaksınız.

Şimdi adım adım ek iş bulma yolları hakkında bilgileri paylaşalım. İlk olarak bir kalem ve not defteri alın yanınıza. Ardından Google’yi açıp iş ilanları şeklinde bir arama yapın. Çıkan sonuçlardan ilk siteden başlayarak birinci sayfadaki tüm siteleri açın ve bu adresleri not defterinize kayıt edin. Ardından ikinci sayfaya geçip aynı işlemi yapın. Bu şekilde Google arama sonuçlarında iş ilanları araması sonucu çıkan sayfalardan 5 tanesindeki tüm sonuçları not defterinize yazın.

Şimdi elimizde 50 tane iş ilanları sitesi adresi var. Sırasıyla girmeye başlayalım. Diyelim siz Eskişehir’de oturuyorsunuz. Şimdi girdiğiniz iş ilanları sitesindeki arama kutusuna Eskişehir ek iş şeklinde bir yazı yazıp entere basın. Karşınıza onlarca hatta bulunduğunuz şehre göre yüzlerce ilan gelecek. Bu ek iş ilanlarını tek tek açıp okuyun ve kafanıza yatanların iletişim bilgilerini not defterinize yazın. Bu işlemi her ilan sitesi için tek tek yapın. Elinizde şu anda yüzlerce ek iş ilanı ile ilgili firma bilgisi olacak. Ek iş veren firmaları mesai saatleri içerisinde tek tek arayıp işle ilgili bilgiler alın ve bu bilgileri de not defterinize yazın.

İlginizi Çekebilir:  Eve Ek İş Vermek İsteyen Firmalar

Tüm bu işlemler bittiği zaman bilgisayarınızı kapatıp not defterinizi alın ve ücreti en yüksek olanlardan 20 tanesini ayrı bir yere not alın. Ardından bu firmalar ile tekrar görüşüp işin ne kadar zaman aldığını ve ödemeleri ne şekilde yaptıklarını sorun. En çok kafanıza yatan 5 taneyi ayrıca not alın ve bunlardan sırasıyla iş almaya başlayın. Hangisi sizi maddi ve manevi daha rahat bir şekilde çalıştırıyorsa o ek iş veren firma ile çalışmaya devam edin.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir