Ek İş Fırsatları

Ek Gelir Semih Buzgan 882 views

Maddi sorunlar ve çoğu zaman maaşların yetmemesi sonucu ek iş arıyoruz. Günümüzde ek iş fırsatları o kadar çok ki, bulmak isteyen için binlerce ek iş imkanı bulunuyor. Özellikle iş ilan sitelerini incelediğim zaman normal işlerden daha çok ek iş ilanı görüyorum. Bunun sebebi de firmaların bünyelerinde işçi çalıştıracak imkanları olmuyor ve dışarıya iş veriyorlar. Bu durum da hem iş veren firmalar için hem de ek iş ve ek gelir arayan bizim gibi insanlar için pek çok fırsatı beraberinde getiriyor.

İncelediğim ilanlar arasında hem ev hanımlarına yönelik hem de beylere yönelik pek çok ilan gördüm. Bunlardan bir kısmı internet ve bilgisayar bilgisi gerektirdiği gibi bir kısmı da sadece el emeği şeklinde yapılabilecek ek işler. Tek tek hepsini sizlere anlatma imkanım yok ama en azından evden çalışarak ek iş yapmak yada dışarıda normal işinizden arta kalan zamanlarda iş yapmak isteyenler için bazılarına değineceğim ve temek konuları anlatacağım. Öncelikle kendinize hangi alanda iş yapabilirim sorusunu bir yöneltin. Hangi ek işi yaparken sıkılmazsınız? Bu soruyu direk kendinize sormanız belki cevap için yeterli olmayabilir. Bence bir kaç iş ilanı sitesi açın ve ek iş, ek gelir, hafta sonu iş, eve ek iş gibi aramalar yaparak verilen ilanları inceleyin.

İncelediğiniz ilanlar içerisinde emin olun her on ilanda bir tane kafanıza göre iş bulacaksınız. Bunların hepsine başvuru yapın. Belki de yüz taneye başvurun. Çoğundan cevap alacaksınız ve hem işi yapabilirliğiniz hem de verilecek ücrete göre kararınızı verin. Bu konu ile ilgili bize de yazının alt kısmındaki yorum ekle bölümünden yazabilirsiniz. Bilgimiz olan veya önereceğimiz konular olabilir, yardımcı olmaktan mululuk duyarız.

İlginizi Çekebilir:  Evde Bohça İşi Yaparak Ek Gelir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir