Ek Gelir Getiren İşler

Ek Gelir Semih Buzgan 1.670 views

Maddi sıkıntılarla boğuşmaktan yorulduysanız ve bu durumdan bir çıkış yolu arıyorsanız başvurmanız gereken ilk yol bir ek gelir elde etmektir. Ek gelir getiren işler o kadar çok ki yazımızın sonunda sizde kendinize göre bir ek iş ve ek gelir yolunu nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Öncelikle bilmeniz gereken şey yapacağınız ek gelir getiren iş gerçekten sizi sıkmayacak ve severek meşgul olacağınız bir ek iş olmalıdır. Çünkü büyük ihtimalle normal işinizden arta kalan zamanda yapacaksınız ve bunun sizi az da olsa rahatlatması ve dinlendirmesi gerekiyor. Bizim sizlere ilk tavsiyemiz evden yapacağınız bir iş bulmanızdır.

Ek Gelir Getiren İş Nasıl Bulunur

Ek gelir getiren işleri eğer internet kullanıyorsanız çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Yüzlerce iş ilanı ve ek iş sitesi vardır. Bunların içerisinde yapacağınız basit bir ek gelir araması ile binlerce eleman aranıyor ilanına ulaşabilirsiniz. Bu ilanlar içerisinden sizin yapabileceğiniz işleri bir yere not alın ve en az 50 tane böyle ilan bulun. Sonra bu ek gelir işlerinin tümüne başvuru yapın. Size pek çok geri dönüş olacak. Bunların içerisinden severek yapacağınız bir tanesini tercih edin.

Ek gelir elde etmek için yapacağınız işin günlük minimum 20 TL olmasına dikkat edin. Ek iş veren firmalar tarafından emeğinizin sömürülmesine asla fırsat vermeyin. Hatta kararsız kalırsanız bize bu sayfanın alt kısmından yazarak konu ile ilgili bilgi isteyebilirsiniz. Size bu yazıyı hazırlarken bende bir arama yaptım ve bulduğum işler gerçekten tatmin edici görünüyor. Bunlardan gelin bir kaç tanesini birlikte inceleyelim.

İlk olarak karşımıza network marketing işleri çıkmaktadır. Bu ayrıca inceleyeceğimiz bir konu olduğu için şimdi bir şey yazmıyorum. Ama bununla ilgili bir kaç ayrı yazı yazacağız hiç merak etmeyin. Piyasada o kadar çok network marketing firması var ki hangisi iyidir hangisi kötüdür bunları farklı yazılarda birlikte incelememiz gerekecek.

İlginizi Çekebilir:  Evinizde Kurdele İşi Yaparak Kazanın

İkinci olarak karşımıza evde bilgisayar başında çalışarak yapabileceğiniz işler geliyor. Bunların başında anket işi, satış ortaklığı işleri, makale yazma işi, teknik destek ve yazılı çağrı operatörlüğü işleri geliyor. Bir diğer dikkatimi çeken ilanlarda çocuk bakma işleri oldu. Bu da oldukça iyi görünüyor. Bir gecelik 4-5 saatlik çocuk bakımı için fiyatlar 100 TL’den başlıyor. Bu ve bunun gibi binlerce ilan var ve eminim sizin için en doğru ve uygun olanını bulacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir