Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Ek Gelir Semih Buzgan 1.018 views

İnternet üzerinden her geçen gün para kazanmak için yeni teknikler çıkmaktadır. Dünyada birçok insan internet üzerinden para kazanarak geçim sağlamaktadır. Birçok alternatifi bulunmasına rağmen yeni bir sistem de dosya yükleyerek para kazanma.

Kimi internette para kazanmayı ek iş olarak yaparken kimi de meslek haline getirmiştir. Fakat çok miktarda para kazabileceğinizi düşünüyorsanız başlangıçta hata yaparsınız. Dosya yükleyerek para kazanmak isteyenler için öncelikle internete yüklemek istediği dosyaların içeriğine karar vermesi gerekmektedir. Fotoğraf, e-kitap, ödev, ders notları, müzik ve diğer indirilebilecek tüm dosyaları internete yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında sizin dosyalarınızı indiren kişilerden komisyon alarak para kazanabiliyorsunuz.

Bu komisyonlar çeşitli web sitelerinden elde ediliyor. Öncelikle dosyanıza ait bir link sahibi oluyorsunuz dosyayı yüklediğiniz siteden. Sonrasında o dosyalarınızı sosyal medya ya da forum sitelerinde paylaşarak dosyalarınızın indirilmesini sağlıyorsunuz. Ayda ortalama 300 ila 1000 TL arasında kazanç sağlayan internet kullanıcıları dosya yükleyerek para kazanmayı ek iş olarak yapmaktadır. Özellikle fotoğraflar bu ek iş fırsatında tercih edilebiliyor. Ayrıca film ve müzik tarzı dosyalarda indirme MB daha fazla olduğundan edindiğiniz linkten indirildiğinde kazancınız biraz fazla olabiliyor.

Dosya yükleme siteleri arasında yer alan Turbobit, Filecopter ve Uploadpay.com en çok tercih edilen sitelerdir. Yükleme başına ödeme yaptıklarından daha hızlı bir kazanç elde edebilirsiniz. Dosya yükleyerek para kazanmak bir ek iş olarak en basit yöntemlerden birisidir. Yapmanız gereken internete yüklemek istediğiniz dosyaları belirleyerek daha sonra kazanç elde edeceğiniz web sitelerinden üyelik edinmeniz.

Ek iş olarak dosya yükleyerek para kazanmayı tercih eden kişiler öncelikle fotoğraf dosyası yükleyecek iseler orijinal kendi çektikleri fotoğraflar olması daha fazla kazancın elde edilmesini sağlayabilir. Bunu daha sonra para kazandıkça iş haline getirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Mandal İşi Yaparak Para Kazanmak

Dosyalarınızın yüklenerek kazanç elde ettiğinizde daha fazla dosya yüklenmesi için tanıtımları doğru kanalda yapmalısınız. Dosya yükleyerek para kazanan kişiler yükleme başına 2 ila 10 dolar arası kazanç sağlamaktadırlar. Bunları göz önünde bulundurup sizde internet üzerinden dosya yükleyerek para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir