Cumartesi Pazar Ek İş Veren Firmalar 2016

Ek İş Semih Buzgan 1.697 views

Hafta içi çalışan ve ek gelir ihtiyacı olan insanlar cumartesi ve pazar günleri yapacak ek iş aramaktadır. Cumartesi pazar ek iş veren firmalar genellikle iki şekilde çalışmaktadır. Ya eve iş verirler yada part time şeklinde bir çalışma şekli benimserler. Bu yazımızda özellikle hafta sonu yani cumartesi ve pazar günleri yapılacak işlerle ilgili kısa kısa bilgiler vereceğiz.

İlk olarak cumartesi pazar ek iş veren firmalar nasıl bulunur bu konuyu biraz inceleyelim. Yapılması gereken şey iş ilanları sitelerine girmektir. Bu sitelerde yapacağınız ek iş, hafta sonu iş, part time iş, evden iş yapmak gibi aramalar sonucunda yüzlerce ilan göreceksiniz. Benim size tavsiyem bir ajanda alın ve gördüğünüz tüm işleri not edin. En az elli tane ilanı not olarak alın. Aldığınız bu notlardan yapmak istemeyeceğiniz işlerin üzerlerini çizin.

Elinizdeki liste hemen hemen on taneye kadar düşecektir. Bu on tane hafta sonu ek iş veren firma ile tek tek iletişime geçerek çalışma saati, işin zorluk ve kolaylık derecesi, iş neticesinde yapılacak ödemeyi öğrenin. Bunların beş tanesini tekrar eleyin, bu elemeyi de ücret ve iş için harcanması gereken emeğe göre yapın. Şimdi elinizde beş tane gerçekten yapmaya değer ek iş kalacak.

İşte cumartesi pazar ek iş veren firmalar listeniz hazır ve çok da kaliteli bir şekilde önünüzde duruyor. Şimdi tek yapmanız gereken bu beş işten en çok hangisini yapmayı istersiniz ona karar vermek. Kendi hobileriniz ve karakterinize göre en uygun olanı seçip hemen başlayın. Birkaç gün deneyin ve ödeme de bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Eğer memnunsanız devam edin, bir sorunla karşılaşırsanız da hemen bırakıp diğer dört firmadan birisi ile iletişime geçip o ek işe başlayın.

İlginizi Çekebilir:  Batman Ek İş Fırsatları

Cumartesi ve pazar günü eve ek iş veren firmalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz yazının alt kısmındaki yorum bölümünden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca cumartesi pazar günü için ek iş vermek istiyorsanız da gene bu sayfadan bizlere yazabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Cumartesi Pazar Ek İş Veren Firmalar 2016” üzerine 2 yorum

  1. zeliha dedi ki:

    Giresun’da oturuyorum ev hanımıyım hafta sonu işi buraya da veriyor musunuz nasıl bir iş.

  2. NESRİN dedi ki:

    Merhaba ben Nesrin sigara sarma işi yapmak istiyorum acil ulaşırsanız sevinirim, Bursa Yunuseli de oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir