Clickbank İle Para Kazanma 2016

İş Fikirleri Semih Buzgan 4.297 views

Clickbank dünyanın bir numaralı satış ortaklığı sistemi sitesidir. Önceki yazılarımızda pek çok kez satış ortaklığı ile ilgili bilgiler verdik. Konu ile ilgili sitemizde satış ortaklığı şeklinde arama yaparak diğer yazılara ulaşabilirsiniz.

Clickbank ile para kazanmak istiyorsanız ilk olarak sistem hakkında çok iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Satış ortaklığı sistemi, İngilizce ifadesiyle affiliate marketing geleceğin meslekleri arasında gösterilmektedir. Sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile sıradan bir iş ile kazanılacak paranın çok daha fazlasını kazanmak mümkündür. Bugün dünya üzerinde Clickbank sistemi ile çalışan ve dolar milyoneri olan pek çok insan bulunmaktadır. Milyonlarca insanda bu Clickbank sites ile para kazanıyorlar.

Clickbank sitesinde binlerce online veya fiziki ürün bulunmaktadır. Yoğun olarak online eğitim setleri vardır. Clickbank sitesine kayıt olduğunuz zaman çalışmak istediğiniz kategorilerden satış oranı en iyi olanları seçebilir ve size ait satış linkinizi alabilirsiniz. Bu linki web siteniz varsa bu siteden yada sosyal medya veya reklam seçenekleri ile paylaşabilirsiniz. Sizin paylaştığınız link üzerinden birileri satış sayfasına ulaşır ve ürün alımı yaparsa direk komisyon Clickbank sitesindeki hesabınıza aktarılır.

Clickbank sitesi Türkiye’ye ödeme yapmaktadır. İlk olarak ödemeleriniz çek ile adresinize gelir ve bu çeki herhangi bir bankaya verip tahsilat yapabilirsiniz. Birkaç sefer çek ile ödeme aldıktan sonra havale ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Havale ile alınan ödemelerde havale ücreti alınır. Bu sebeple en güzeli çek ile ödemeleri almaktır.

Clickbank sitesi ile çalışan veya çalışmak isteyen arkadaşlar bizlere merak ettikleri her şeyi sorabilirler. Ekibimizde bu konu üzerine uzmanlaşmış pek çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca sistemle ilgili bilgi paylaşmak isteyen dostlarımız da yazının alt kısmından görüşlerini aktarabilirler. Şimdiden herkese bol kazançlar diliyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Online Para Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Clickbank İle Para Kazanma 2016” üzerine 4 yorum

 1. Emre dedi ki:

  2016 da Clickbank’da nasıl bir pazarlama stratejisi izlenmelidir. Adwords reklam kabul etmiyor artık ve birde en çok satan ürünler kategorisi hangisidir.

 2. Ali dedi ki:

  Instagram güzel bir sayfa açılabilir buyysellads reklam kiralanabilir, unutmayın en çok kargolanan ürünler tercih ediliyor. En son kredi kartı bıçaklar bayağı popülerdi.

 3. oğuzhan dedi ki:

  Merhaba yukarıdaki ilk yorum da arkadaş ta sormuş 2016 yılında nasıl bir yol izlemeliyiz clickbanta detayıyla (reklam ürün vs) birliklte yardımcı olurmusunuz.
  Saygılar

 4. Mehmet Ali dedi ki:

  ocaktan beri cevap verecek olan yok mu hem diyorsunuz (Clickbank sitesi ile çalışan veya çalışmak isteyen arkadaşlar bizlere merak ettikleri her şeyi sorabilirler. Ekibimizde bu konu üzerine uzmanlaşmış pek çok kişi bulunmaktadır.) hemde cevap vermiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir