Batman Ek İş Fırsatları

Ek Gelir Semih Buzgan 1.588 views

Batman Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan küçük bir şehrimizdir. Sonradan ile dönen bu şehrimiz henüz oluşumunu ve gelişmelerini tamamen tamamlayamamıştır. Bu yüzden dolayı sanayi alanında pek bir gelişme gerçekleşmemiştir. Sanayi alanında gelişme olmadığı gibi toprak olarak da verimsiz olması nedeniyle tarımsal anlamda da pek gelişmemiştir. Bu yüzden maalesef halk geçim sıkıntısı yaşamaktadır. Bununla birlikte de insanlar Batman’da ek iş ve ek gelir ihtiyacı duymaktadırlar.

Zaten diğer yaptıkları işlerde yeterince yorgun düşen insanlar genellikle bu yapacakları işlerin daha kolay ve yormayan işler olmasını tercih etmektedirler. Haliyle dışarıda yapabilecekleri birçok iş alanında da yorgunluk yaşayacaklardır. Bu yüzden evlerinden yapabilecekleri bir işi tercih etmeleri daha mantıklı olacaktır. Evden para kazanma konusunda yapılan araştırmalar bu bölgenin halkında daha çok görülmektedir. Bunun için Batman ilimizde yapacağınız ek işlerle ilgili sizlere bilgi aktaracağız. Elbette ki yapabileceğiniz bir sürü iş alanı bulunmaktadır. Ancak bunların tercih sebebi olmasında başlıca gerekçe olarak işin kolaylığı ve iyi gelir getirmesi bulunmaktadır.

Bu tarz bir işi bulmak zor gibi gözükebilir. Ama gerekli araştırmaları yapar ve kafanızı çalıştırırsanız hiçte öyle olmadığını göreceksiniz. Evden yapabileceğiniz işler arasında sizde bulunması gereken gereçler bilgisayar ve internet olması yeterli olacaktır. Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen her ikisine de sahipsinizdir. Bu iki gereçle yapabileceğiniz bir sürü iş bulunmaktadır. Ancak bunlardan birine örnek verecek olursak, editörlük işini örnek gösterebiliriz. Web site sahiplerinin sitelerinin diğer işleriyle ilgilenmelerinden dolayı sitelerinde ki içerikler ile ilgili çalıştırdığı kişilere editör denir.

Bir çoğunuzun ‘’site işlerinden anlamam ki ben’’ diyerek boyun büktüğünü görür gibiyim. Ancak telaş yapmanıza gerek yok. Bu iş sandığınız kadar da zor bir iş değil. Sizin yapmanız gereken tek şey, internet üzerinde bedava site açmanızı sağlayan sitelerden birisinden bir site açıp, buraya bir şeyler eklemeye çalışmak olmalıdır. Eğer bunu başarmışsanız muhtemelen o sitelerle ilgili işlemleri de yapacaksınızdır. Elbette ki işin farklı yönleri olacaktır. Ancak işi aldığınız web site sahibi çok kötü biri değilse muhtemelen size bu konularda yardımcı olacaktır. Bu tarz ilanları internet üzerinde ki ilan sitelerinden veya webmaster forumlarından bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Manisa İş Fırsatları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir