Avantajlı Bir İş İmkânı: Altın Kaplama

Ek İş Semih Buzgan 1.989 views

Yapabileceğiniz karlı bir iş arıyorsanız, altın kaplama işi yapabilirsiniz. Bu işi tam zamanlı yapabileceğiniz gibi, ek iş olarak da yapmanız mümkün. Bu iş için herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Seyyar altın kaplama ekipmanları alarak, bu kazançlı işe başlayabilirsiniz.
Seyyar altın kaplama ekipmanlarını bulmakta zorluk çekmeyeceğinizi belirtmek isterim. Hemen her yerde bulabileceğiniz bu malzemelerle işinize başlayıp, kazançlı bir işe adım atabilirsiniz. Altın kaplama işi hakkında, zihninizde dolaşabilecek soruları bir bir yanıtlamaya çalışacağım.

Altın Kaplama Nasıl Yapılır?

Bu iş için gerekli ekipmanları kolayca kullanabileceğinizi bilmenizi isterim. Aldığınız altın kaplama seti içerisinde; bu işi detaylıca anlatan eğitim videolarının olmasının yanında, voltaj ve kutuplaşma için önceden ayarlanmış, uygun akımda renk kodlu uygulama çubukları da mevcut. Aynı zamanda, yaptığınız ürünleri satabilmeniz için, pazarlama kılavuzunu da bu setin içerisinde bulabileceksiniz. Altın kaplama nasıl yapılır sorusunun cevabını kısaca aldığınızı düşünüyorum.

Yaptığım Ürünleri Kime Satabilirim?

Seçeceğiniz pazarlama planı ve programına göre, müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Binlerce pazarlama ve uygulaması içerisinden; otomotiv, mücevher, silahlar, tesisat parçaları, motosikletler, madeni paralar, tıbbi ekipmanlar gibi bir alanı seçebilirsiniz.

Bu İşten Ne Kadar Kazanırım?

Altın kaplama işinizin türüne göre kazancınız değişebilmektedir. Az zamanda çok iş yapabileceğiniz, otomobil kaplama işiniz seçerseniz, aylık ortalama kazancınız 1.000 – 3.000 TL arasında değişmektedir. Yapacağınız işin kalitesine göre bu fiyatların değişebileceğini belirtmek isterim.

Kaplama Altının Dayanma Süresi Ne Kadardır?

Kaplama işlerinde uygulanan teknikler birbirine benzerdir.24 karat altın hiçbir zaman paslanmadığı gibi, doğru uygulandığı takdirde; soyulmaz, pul pul dökülmez ve rengi solmaz. Kaplama yapıldıktan sonra, kaplanan materyalin ömrünü uzatmak için doğru bakım yapılmalıdır.

Altın kaplama işini evde para kazanmak için yapmak isterseniz, mücevher kaplama işi bu amaca en uygun olanıdır diyebilirim. Takıların seviyorsanız, bu iş sizin için bir terapi gibi olacaktır. Böylelikle hem kendinizi dinlendirip hem de para kazanmış olacaksınız. Mücevher kaplama işi oldukça dikkat isteyen bir iştir. Bu işi yaparken son derece dikkatli olmalısınız. Hata kabul etmeyen mücevher kaplama işini iyi yaptığınız takdirde, çok iyi bir kazanç sağlarsınız.
Bir işe başlamadan önce o işin olumlu ve olumsuz yönlerini düşünmeniz lazım. Sadece kar amacı güderek bir işe başladığınız takdirde, o işten zevk almadığınız gibi, yaptığınız işi de layıkıyla yapamazsınız. İşinizi severek yaptığınızda, çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkabileceği gibi, bu işte aranan kişi olacağınız da muhtemeldir.
Eğer altın kaplama işini severek yapacağınıza inanıyorsanız, bu işe hiç tereddüt etmeden başlayın. Bu işe başladığınız ilk haftalarda, fazla bir kazanç beklemeyin. Adım adım ilerleyerek, hedefinize varacağınızı bilmenizi isterim. Yavaş yavaş müşteri çevrenizi genişletip, kazancınızı üst noktalara çıkaracaksınız. Size lazım olan sadece, biraz emek ve zaman. Göreceksiniz ki, gelecek günler size güzel kazançlar getirecek.

İlginizi Çekebilir:  Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı: Konserve Yapıp Satmak

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir