Artvin Ek İş Fırsatları

Ek Gelir Semih Buzgan 772 views

Artvin Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde, Karadeniz’in de doğusunda yer alan bir şehrimizdir. Yani Doğu Karadeniz bölgemizde yer almaktadır. Aynı zamanda bu şehrimizin Gürcistan ile sınırı bulunmaktadır. Maalesef Türkiye’nin gelişimin de birazcık geri de kalmış bir şehrimizdir. Yoğunluk olarak halkı tarafından genellikle göç edilmiştir. Durum böyle olunca iş adamları tarafından veya halkın ileri gelenleri tarafından pek yatırıma gerek duyulmamıştır. Bu durumda da halkı genellikle geçim sıkıntısıyla baş başa kalmaktadır. Tüm halk olmasa da yüzdelik oranda halkı geçim sıkıntısı yaşamaktadır. Bu yüzden dolayı da gelir elde etmek amacıyla farklı ek gelir yöntemlerine başvurmaktadırlar.

Bazı kişiler bu şekilde Artvin’de ek iş ile uğraşırken bazıları da bu işler hakkında bilgi sahibi değildir. Bu yüzden bu bölgedeki insanları Artvin iş fırsatı hakkında bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı yayınlıyoruz.  Bu bölge sınır bölgesine daha yakın olduğu için, yurt dışından veya gümrükten alınan ürünler diğer bölgelere göre daha az ücretle elde edilmektedir. Diğer bölgelere ulaşım masrafları da eklenerek gönderildiği için daha pahalı ücretle alınabilmektedir. Bunu avantaja döndürmekte Artvin`de yaşayan insanların elinde olan bir şey. Bu şekilde avantajlı ürünleri gümrükten veya internet üzerinden talep oranına uygun şekilde az bir bütçeyle satın almalılar.

Daha sonra aldıkları ürünlerin üzerine kar payı ekleyerek, ama bu kar payını eklerken de piyasa fiyatlarının altında oranlar vererek satışa sunmalılar. Daha sonra sattığınız ürünlerden gelecek gelir ile daha önce ki aldığınız sayıdan daha çok ve daha çeşitli ürünler alarak sürekli parayı bir kısır döngü içinde tutarak katlayabilirsiniz. Hatta bu şekilde çok yüksek meblağda gelir de elde edebilirsiniz. Peki bu ürünlerin pazarını nereden bulacağız derseniz, ürün çeşidinize göre değişmekle birlikte bu ürünlerin elektronik ürünler olduğunu varsayarsak, internet üzerinde ki büyük ilan sitelerine üyelik açarak, ürünlerin satışını gerçekleştirebiliriz. Zaten yeterince reklam veren ve ön planda olan bu sitelerde ürünün fiyatının da ucuz olmasıyla satış yapmanız yani gelir elde etmeniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca etrafınızda ki küçük çaplı elektronik ürün satışı yapan yerlerden de toptan aldıkları fiyatları soruşturarak, sizin vereceğiniz fiyatın üstünde fiyatlardan alıyorlarsa, toptan satış imkanı da sağlamış olursunuz.

İlginizi Çekebilir:  Kayseri'de Ek Gelir Nasıl Elde Edilir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir