Anket Doldurarak Para Kazanma 2016

Ek İş İlanları Semih Buzgan 1.099 views

2016 yılının iş fırsatları arasında en gözde olmasını beklediğim anket doldurarak para kazanma işi ile ilgili bazı bilgiler paylaşacağım. Sizlere bu konu hakkında daha önce şu yazımızda bazı bilgiler vermiştim. O yazı için çok iyi geri dönüşler aldım ve şimdiden para kazanmaya başlayan arkadaşların teşekkür mesajlarını alıyorum. Bir önceki yazımızda sizlere sermayesiz para kazanma hakkında bir kaç bilgi vermiştim. İşte anket doldur para kazan işi de bunlardan birisidir ve hiç bir yatırım yada sermaye harcamanıza gerek yoktur.

Sizler anket firmalarına kayıt olursunuz. Bu firmaların web sayfaları vardır. Kayıt formları çok detaylıdır ve sizden pek çok bilgi isterler. Bu kayıt aşaması bittiği zaman sizin mail adresinize anketler gelmeye başlar. Pek çok arkadaştan neden bu kadar çok bilgi istenmekte diye mailler aldım. Arkadaşlar sizden aldıkları bilgilere göre anket gönderiyorlar. Sizi tanımazlarsa neye göre anket gönderecekler. Eğer sizin yaşınız 45 ise ve onlar bunu bilmezlerse üniversite sınavı ile ilgili bir anket gelebilir size. Ve bu anketi boşa göndermiş olurlar, sizde boş yere doldurmuş olursunuz. Bu sebeple kayıt esnasında tüm alanları doldurmanızı öneriyorum.

Bir önceki anket doldurarak para kazanma yazısına gelen sorulardan birisi de bazı firmaların tc no istemeleri. Yerli firmalar sizden tc no istiyorlar evet bu doğru. Bunun bir kaç sebebi var. Birincisi sizin gerçek bir kişi olup olmadığınızı kontrol etmek, ikincisi aynı kişinin birden çok kayıt olmasına engel olmak. Bir diğer sebep ise size ödeme yapabilmeleri için bu bilgiye ihtiyaç duymaları. Eğer ben tc nomu vermem derseniz de sizin bileceğiniz bir şey. Biz kimseye ne verin ne de vermeyin diyemeyiz. Bu size kalmış.

İlginizi Çekebilir:  Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

Anket doldurma işi ile ilgili sizlere tavsiyelerimden bir diğeri de mailinize gelecek olan anketlerin hepsini doldurun. Ücreti düşük gördüğünüz anketleri boş geçmeyin. Ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok anket alırsınız. Bu sebeple ödenecek rakamlara takılmayın, neticede taş atıpta kolunuzu yormuyorsunuz. Eğer sizin bu konu ile ilgili bizlerle paylaşmak istediğiniz tecrübeleriniz yada sormak istedikleriniz varsa alt kısımdaki formdan bize yazabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir