Aksaray Ek Gelir İmkanları

Ek Gelir Semih Buzgan 948 views

Aksaray İç Anadolu Bölgesinde yer alan güzel küçük bir şehrimizdir. İş alanı ve gelişim konusunda pek ilerleme kaydedememiş. Sanayi alanında pek büyük yatırımların bulunmadığı, halkın büyük bir kısmının geçim sıkıntıları çektiği bir şehrimizdir. Bu durumda insanları genellikle yeni iş fikirlerine eğilim gösterirler. Bu alanda kendilerini ilerletmeye çalışırlar. Evden para kazanma fikirleri araştırılabilir.

Çalışan kişiler genellikle erkek oldukları için kendilerinin evde yapabilecekleri veya eşlerinin evden yapabilecek Aksaray ek iş ilanlarını incelemektedirler. Evden bayanların yapabileceği ek iş imkanları erkeklere göre daha çok olabilir. Zira interneti ve bilgisayarı içine almayarak evden yapılabilecek işleri düşünürsek, bayanlar daha fazla ve daha rahat iş edinebilirler. Bu yapabilecekleri işlere örnek verecek olursak, örneğin; evden el işi, oya türü şeyler yapabilirler. Bunu yapabilecek bayanın öncesinde örgü bilmesi gerekmektedir.

Daha sonra da internet üzerinden araştırarak veya etrafında ki insanlardan fikirler alarak, nelerin daha çok satılacağı konusunda bilgi toplayarak satış yapmaya ve ek bir gelir elde etmeye başlayabilir. Eğer yaptığı el işleri etrafı ve sattığı kişiler tarafından beğenilirse tavsiye üzerine de daha çok iş almaya başlayacaktır. Bununla birlikte daha da çok gelir sağlayacaktır. Elinin hızlı olması yani yapacağı işlemi hızlandırması ve daha kısa sürede işlerini bitirmesi daha fazla paralar kazanmasına sebep verecektir. ‘’ Peki ama müşteriyi her zaman ve sürekli nasıl bulacağım konusunda kaygılarım var.’’ Diyorsanız, bunun içinde şehrin işlek yerlerinde yer alan ve satışları yüksek olan birkaç tuhafiye dükkanı ile veya buna benzer butik ürünleri satan, bayanlara hitap eden mağazalardan bir kaçı ile anlaşıp ürünlerinizi onların tezgahlarında sergilemek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Hatta burada ki tezgahlara biraz daha yüksek fiyatlar vererek paranın bir kısmını onlarla paylaşmayı teklif ederek, bu olayı tezgahtarın veya mağaza sahibinin açısından da daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Hepsi olmasa da dükkan sahiplerinin bir çoğu bu teklifinizi kabul edecektir. Sizinle çalışacaklardır. Buradan elde edeceğiniz gelirler çok çok yüksek hayatınızı değiştirecek gelirler olmasa da maddi yönden rahatlamanızı sağlayacak, en azından mutfak alışverişinize katkı da bulunacak bir para olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Bursa'da Nasıl Ek Gelir Elde Edersiniz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir