Adana Ek İş İlanları

Ek Gelir Semih Buzgan 1.363 views

Adana’da yaşayan değerli takipçilerimiz ek iş imkanları bakımından çok şanslılar. Adana ilinde pek çok ek gelir ve ek iş imkanı bulunmaktadır. İster erkek olun ister ev hanımı hiç fark etmez Adana ilinde ek iş arıyorsanız fazla beklemenize gerek kalmayacak. Sitemize pek çok ek iş veren firma tarafından ilan bırakılmakta ve bu ilanlar sayesinde pek çok Adanalı arkadaşımız ek iş imkanı bulmaktadır.

Adana’da evden yapılabilecek işlere gelecek olursak pul boncuk başta olmak üzere davetiye, poşet, mandal, ev yemekleri yapma işi, ütü, çamaşır, bloknot geçirme gibi pek çok iş fırsatı bulunmaktadır. Erkeklerden ziyade bayanlara yönelik çok daha fazla evden iş imkanı bulunmaktadır. Ev hanımlarına iş veren Adanalı firmalarla sizleri buluşturmak için isterseniz sitemize alt kısımdaki yorum bırak bölümünden mesaj bırakabilirsiniz (Telefon numarası girmeyin.) yada sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Adana ek iş ilanları sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda istemediğiniz kadar çok sayıda mevcuttur. Evden pasta börek yapma işi, anahtarlık yapma işi, kına paketleme işi yapabilirsiniz. Adana ek iş imkanları ile ilgili araştırma yaptığımız zaman özellikle Adana’lı hanımların evden kına paketleme işi yaptıklarını ve bu tür firmaların Adana ve ilçelerinde çok sayıda olduğunu gördük. Sizlerde bu ve buna benzer farklı iş imkanlarını değerlendirebilir ve ihtiyacınızın çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Eğer ek iş veren firmalar listesine ihtiyaç duyuyorsanız bize Facebook sayfamızdan ulaşıp liste isteğinde bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İnternetten Para Kazanma Yolları

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Adana Ek İş İlanları” üzerine 1 yorum

  1. gulden dedi ki:

    Merhaba, pasta börek poğaça gibi hamur işlerinde çok iyiyimdir. Becerikli ve titizimdir. İş imkanınız varsa lütfen ulaşın bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir