Acil Para Kazandıracak İş Fırsatları 2016

İş Fikirleri Semih Buzgan 808 views

Acil para kazandıracak iş fırsatları ile ilgili iki farklı açıdan incelenebilir. İnternet üzerinden yapılabilecek işler ve diğer normal hayatta yapılabilecek işler. Bu iki yönteme göre bir kaç tane işle ilgili bilgi vereceğiz.

Şu anda normal hayatta yapılacak en kolay iş toptancılardan herhangi bir satılma ihtimali olan malı alıp dışarıda satmaktır. Burada bize gelen maillerden anladığımız kadarıyla dilek balonu çok satılan malların başında geliyor. Bulunduğunuz şehirde merkezi bir yerde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında şöyle de bir tavsiyemiz olsun; gittiğiniz toptancılarda dükkan sahibinden en çok satılan ve tercih edilen ürünü öğrenebilir ve direk bu ürüne konsantre olabilirsiniz. Yine sizlerden gelen maillerden anladığımız kadarıyla şarj matikler çok satılan ürünler arasında. Pek çok farklı cihazı şarj edebilen çok kablolu bir aparat ve gayet güzel satılıyor.

Acil para arayışınız için online olarak da yapabileceğiniz pek çok iş bulunmaktadır. Bunların ilki anket doldurarak para kazanma işleridir. Hemen aynı gün ödeme gelmez fakat anketleri hemen almaya başlarsınız ve doldurduğunuz anket başına ödeme alırsınız. Gene az önce bahsettiğimiz dışarıda tezgah açarak yapabileceğiniz satışları sanal marketler üzerinden de yapabilirsiniz. Gittigidiyor ve Sanalpazar sitelerine ürünün bir tane resmini, fiyatını ve açıklamasını girerek satış yapabilirsiniz.

Online satış işi bence dışarıda satış yapmaktan daha mantıklı ve daha rahatttır. Bu sebeple sizlere ilk tavsiyem aslında bu olacaktı fakat zor olanı ilk görmenizi istedim. Herhangi bir toptancıya gidip elindeki satabileceğinize inandığınız tüm malların bir kaç resmini çekin. Bunların tümünü online satış sitelerine ekleyin. Emin olun bir kaç gün içerisinde ilk satışlarınız gerçekleşmeye başlayacak ve işinize daha çok motive olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Evden Çorap İşi Yaparak Para Kazanmak 2016

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir